На черговій сесії сільської ради...

Дата: 22.02.2024 16:43

Сьогодні, 22 лютого 2024 року, обранці громади вчергове зібралися на сесійне засідання, аби розглянути важливі питання, які виникли в процесі роботи органу місцевого самоврядування, внаслідок звернень громадян й були опрацьовані в проекти рішень у міжсесійний період. Окрім того, у порядку денному 46-ої сесії – звіт сільського голови про виконання програми соціально-економічного розвитку сільської ради за 2023 рік. Звіт сільського голови Віталія Кашика був підкріплений презентацією: детальною інформацією у розрізі галузей, населених пунктів тощо, розгорнутим аналізом бюджетних надходжень та видатків. Із повним його текстом можна ознайомитися за посиланням:https://kolodyazhne.gromada.org.ua/docs/1615237/

У результаті, звіт сільського голови за 2023 рік був схвалений народними обранцями.

Серед важливого - затвердження правил благоустрою населених пунктів Колодяжненської сільської ради, з якими також можна ознайомитися на сайті за посиланням: https://kolodyazhne.gromada.org.ua/docs/1616213/

Окрім того, затвердили перелік суспільно-корисних робіт, до яких можуть залучатися громадяни, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Варто згадати, що було прийняте важливе рішення з метою увіковічення памʼяті наших захисників - виготовлення й встановлення меморіальної дошки на честь загиблих Героїв з нашої громади.

Решта питань порядку денного, традиційно, стосувалася земельних відносин, внесення змін у бюджет, програми сільської ради тощо.

Також, депутати озвучили звернення щодо підтоплень приватних обійсть в селах Колодяжне, Уховецьк, Кричевичі, щодо сприяння у відновленні руху одного з рейсів за маршрутом «Ковель – Черемошне». Усі звернення зареєстровані та будуть розглянуті сільським головою та виконавчим комітетом.

Окрім того, на сесійне засідання завітали члени парафіяльної ради релігійної громади ПЦУ с. Волошки і озвучили звернення, яке також буде опрацьоване у межах чинного законодавства та в рамках повноважень органу місцевого самоврядування.