Оперативна нарада

Дата: 02.02.2024 11:18

Сьогодні, 02 лютого 2024 року, сільський голова Віталій Кашик, з метою підбиття підсумків та планування продуктивної роботи на наступний тиждень і перспективу, провів оперативну нараду із працівниками виконавчого комітету сільської ради.

Ішлося про підготовку до чергової сесії, засідання виконавчого комітету, здійснювався аналіз виконання попередніх протокольних доручень сільського голови, обговорили питання, які виникають у процесі поточної роботи кожного зі структурних підрозділів, старост тощо.

Також, акцентували на діяльності комунального підприємства «Тріумф», зокрема, роботі із боржниками.

Із приємних новин, що стосуються реалізації важливих проектів: з 01 лютого запрацював заклад дошкільної освіти «Ромашка» с.Кричевичі, позаяк напередодні профільна комісія обстежила і схвалила збудоване для закладу укриття.

У процесі обговорення, сільським головою були визначені нові завдання і доручення та спільно напрацьовані плани роботи посадових осіб органу місцевого самоврядування та їх підлеглих.