І знову гірка звістка…
Дата: 30.01.2024 19:26
Кількість переглядів: 139
Тривожні звістки одна за одною… На превеликий жаль, дива не сталося. Після проведеної експертизи, стало відомо про смерть на війні жителя с. Перковичі, військовослужбовця Володимира Леонідовича Антонюка 1972 р.н., який вважався зниклим безвісти. Військовий загинув ще 31 березня 2022 року поблизу н.п. Максимівка Миколаївської області внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Громада у жалобі. Вічна і світла пам'ять Героєві і щирі співчуття родині. Деталі про час і місце поховання - згодом.