Щирі вітання!

Дата: 30.01.2024 12:16

Як повідомляють в Уховецькому ліцеї, у І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу" з напряму "Історичні музеї" Карина Климчук, учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце. Керівник Тетяна Олександрівна Савицька нагороджена грамотою за сумлінну працю в розвитку музейної справи в закладах освіти Волинської області за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу.

Щоразу тішимося здобуткам старанних і талановитих учнів закладів освіти громади. Щиро вітаємо Карину, яка, до слова, є активною учасницею культурних заходів, які відбуваються в громаді, із призовим місцем у всеукраїнському конкурсі і зичимо нових перемог на різних поприщах!