Новини Інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 26.01.2024 15:03

25 січня в Комунальній установі «Інклюзивно – ресурсний центр» відбувся семінар–практикум для вчителів на тему: «Корекційна спрямованість процесу навчання та виховання осіб з особливими освітніми потребами за формою педагогічний патронаж».

Під час семінару Тетяна Демчук, директор центру, ознайомила педагогів з нормативно – правою базою, якою керуються під час організації педагогічного патронажу у закладі освіти. Фахівець ІРЦ Людмила Ткачук у своєму виступі висвітлила питання корекційної спрямованості процесу навчання дітей на індивідуальній формі навчання.

Ірина Пархомчук, вчитель початкових класів ЗЗСО «Волошківська гімназія», розповіла про особливості адаптування завдань та модифікацій змісту навчальних матеріалів для дітей з особливими освітніми потребами у початковій школі. Поділилася власним досвідом роботи з дитиною з ООП.

Практичними напрацюваннями щодо модифікацій навчальних програм у середній школі ділилася Валентина Мельничук, вчитель ЗЗСО «Гімназія с. Сільце». Вона розповіла про власний шлях роботи з дитиною, про прийоми і методи, які використовує під час проведення уроків.

У ході практичної частини семінару відбувся відеоперегляд фрагментів уроків з учнями, які здобувають освіту на педагогічному патронажі. Свій досвід роботи з дітьми та власні напрацювання презентували вчителі закладів освіти – Віра Буднік (ОНЗ «Люблинецький ліцей»), Тетяна Гілюта, Анна Абрамчук (ЗЗСО «Дрозднівський ліцей»), Алла Господарук (ЗЗСО «Козличівський ліцей»).

Щиро дякуємо педагогам за співпрацю під час підготовки та проведення семінару.

Інформація КУ "Інклюзивно-ресурний центр Колодяжненської сільської ради"