Зустріч із сім’ями мобілізованих

Дата: 23.01.2024 17:52

Як вже повідомляли, почергово відбуваються зустрічі керівництва громади із родинами мобілізованих військовослужбовців , аби дізнатися про потреби наших захисників та поінформувати про зміни у Програму соціального захисту населення Колодяжненської сільської ради на 2024-2028 роки, що стосуються  підтримки сімей мобілізованих. Сьогодні, 23 січня 2024 року, секретар сільської ради Павло Кухта, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петро Оксентюк, за участі старости Світлани Ничепорук, зустрілися із матерями та дружинами мобілізованих села Дроздні.

Посадовці поспілкувалися із членами родин захисників, розповіли про внесені  42-ою сесією сільської ради у Програму зміни, детально окреслили порядок надання допомоги.

Нагадаємо, про відповідну роботу у більшості населених пунктів громади ми писали на наших інформаційних ресурсах, так як і про виділення із місцевого бюджету коштів для підтримки сімей мобілізованих.