Навчання з цивільного захисту…

Дата: 23.01.2024 12:16

Сьогодні, 23 січня 2024 року, у місті Ковелі відбулося навчання з цивільного захисту директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади, Інклюзивно-ресурсного центру, Центру культури, дозвілля та спорту, проведене працівниками Ковельських територіальних курсів із цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Учасники навчання були ознайомлені з особливостями організації освітнього процесу та роботи культурної галузі в умовах воєнного стану, підготовкою керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту у закладах освіти та культури, до дій у випадку надзвичайних ситуацій, з плануванням заходів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності тощо.

Під час навчання також обговорили питання функціонування єдиної державної системи цивільного захисту, порядок евакуації, питання щодо захисних споруд цивільного захисту та їх облаштування ,роль керівників закладів освіти та культури в сфері цивільного захисту, нормативно-правову базу цивільного захисту, планування та порядок підготовки до проведення заходів з питань цивільного захисту: «Днів цивільного захисту» та «Тижнів безпеки дитини».

Семінар був цікавим та інформативним.