З метою безпеки навчального процесу...

Дата: 22.01.2024 10:09

Безпека начального процесу, а особливо у час воєнного стану, є головною умовою функціонування закладів освіти, тож паспорт безпеки є одним із найважливіших документів. Днями відбулася зустріч керівництва закладів загальної середньої освіти громади із представниками профільних служб – заступником начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ковельського районного управління ГУ ДСНС України в області Станіславом  Гіруком, старшим інспектором сектору ювенальної превенції ВП Ковельського районного управління поліції Тетяною Козій з метою верифікації даних паспортів безпеки закладів загальної середньої освіти.

Безпековий паспорт закладу освіти – накопичувальний довідково-інформаційний документ, що відображає актуальний стан забезпечення безпеки у закладі освіти та включає в себе первинну інформацію про заклад освіти, негативні явища у його освітньому середовищі, фактори, що їх обумовлюють чи можуть обумовити їх виникнення, а також відомості про динаміку змін з цього питання.