Шановна громадо!

Дата: 22.01.2024 09:31

22 січня 1919 року в Києві проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який став продовженням боротьби українського народу за незалежність та створення власної держави.

Це свято нагадує нам , що Україна не розділена на Східну і Західну, а що у нас – єдина держава і ми - єдиний народ. І, насправді, розʼєднувати нас було вигідно лише нашим ворогам - російській федерації, яка роками готувала свій підступний план ворожого нападу та знищення України. Але, коли це сталося, ми продемонстрували всьому світу, якою насправді є Україна та українці - сильними, єдиними, готовими боротися за своє, відстоювати демократичні цінності та свободи, кожен клаптик рідної землі, що державність та незалежність - це те, що у нас не відняти.

Тож прийміть найщиріші вітання з Днем Соборності України! Це свято є символом єдності України, тож нехай воно обʼєднує всіх нас у боротьбі з російським агресором!

Нехай обʼєднає нас тут, на нашій малій Батьківщині, як гласить наш девіз громади «Єдність. Розвиток. Добробут!»

Низький уклін нашим мужнім захисникам та якнайшвидшої Перемоги Україні!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик