Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Колодяжненській сільській раді

Дата: 19.01.2024 12:56

Днями, під керівництвом заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра Оксентюка, за участі начальника служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради Сергія Ілюшика відбулося  засідання вищезгаданої комісії.

На розгляді питання, з якими звернулися громадяни у службу  у справах дітей, аби захистити інтереси останніх, або які виникли в процесі роботи служби. Зокрема: надання висновків органу опіки та піклування  про доцільність позбавлення батьківських прав, виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей, надання дозволу на укладання договору дарування житла, право користування яким мають малолітні діти, постановку на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах тощо.

Було надано висновки про доцільність позбавлення батьківських прав двох громадян стосовно двох їх малолітніх дітей, по одному випадку розгляд питання перенесено на наступне засідання комісії.

Також, двох дітей було поставлено на облік як таких, які зазнали психологічного насилля.