Створено єдину електронну базу знань для ветеранів та їхніх родин

Дата: 10.01.2024 15:47

Її розміщено на веб-платформі е-Ветеран.

За посиланням https://eveteran.gov.ua/benefits можна знайти відповіді на питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та працевлаштування, які реалізуються в межах бюджетних програм Мінветеранів, Міносвіти, Мінекономіки і Державного центру зайнятості.

Окрім того тут розміщено інформацію про гарантії та пільги для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їх сімей щодо надання послуг з професійної адаптації, повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, отримання ваучеру на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу, тощо.

Запрошуємо представників ветеранської спільноти ознайомитися з корисним ресурсом.