З полону повернувся захисник із нашої громади!

Дата: 04.01.2024 11:29

Найкращою новиною в новому році для кожного українця, безперечно, є звістка про визволення з російського полону більше двох сотень наших громадян - військових та цивільних. На превелику радість, із лап російських катів  повернувся житель с. Гончий Брід Колодяжненської громади військовослужбовець Руслан Фещук. Захисник вважався безвісти зниклим. Зв'язок з ним обірвався у Запорізькій області.

Загалом цього разу з полону повернулося 230 наших людей. Серед звільнених представників ЗСУ – 130 (з них ТрО –14, ВМС –14), НГУ – 55, ДПСУ – 38, НПУ – 1. Окрім того, звільнено 6 цивільних.

182 з 230 звільнених мали статус військовополоненого, а 48 вважали зниклими безвісти. Для сімей останніх свято буде подвійним, так як рідні навіть не знали чи їх близький живий.

«Довга була пауза в обмінах, але жодної паузи не було в переговорах щодо обмінів. Ми використовуємо кожну можливість, пробуємо всі варіанти посередництва. На кожній міжнародній зустрічі, яка може бути допомогою, ми піднімаємо тему повернення наших полонених. І будемо й надалі працювати, щоб повернути усіх наших», – зазначив Президент України Володимир Зеленський.