Кубок переможця змагань - за громадою

Дата: 22.12.2023 18:30

Сьогодні у Колодяжненську сільську раду завітав голова Волинської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Грицуняк із приємною місією: перед початком сесійного засідання Олександр Іванович  привітав громаду із вагомим здобутком на спортивній ниві - першим місцем за підсумками участі в обласних сільських спортивних іграх Волині. З цієї нагоди він вручив сільському голові Віталію Кашику кубок та диплом.

Очільник громади, своєю чергою, наголосив, що спортивний здобуток - це заслуга всіх активних жителів громади, і перша сходинка за підсумками участі у змаганнях під егідою «Колоса» - наша спільна перемога, висловив вдячність депутатському корпусу за підтримку спортивної галузі. А також подякував Олександрові Грицуняку за якісну організацію змагань та запрошення до участі у них.