Бюджет громади 2024 – прийнятий: відбулася чергова сесія сільської ради

Дата: 22.12.2023 15:13

Сьогодні, 22 грудня 2023 року, під керівництвом сільського голови Віталія Кашика, відбулася остання в цьому році, 44-а сесія сільської ради, на якій обранці громади розглядали, зокрема, питання про місцевий бюджет на 2024-ий рік, затверджували Програми та низку інших важливих питань.

Попередньо питання порядку денного опрацьовані профільними постійними комісіями сільської ради, тож обговорення під час сесії було лаконічним і конструктивним.

Отож, головний фінансовий документ громади – прийнятий.

Доходи запланували в сумі 100 598 211 гривень (з них – 44 892 400 - освітня субвенція, 6 784 900 - базова дотація, решта - податкові та власні надходження), а головними джерелами наповнення бюджету є ПДФО, місцеві податки і збори, акцизний податок тощо.

Сільський голова подякував депутатам за плідну роботу та привітав з прийдешніми різдвяно-новорічними святами.