Підсумки та звітність – 2023: відбулася нарада із вчителями фізичної культури

Дата: 20.12.2023 16:09

Сьогодні, 20 грудня  2023 року,  у рамках щорічної звітності з фізичної культури і спорту, відбулася нарада із вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти громади за участі сільського голови Віталія Кашика, начальника управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілії Осіпчук, директора Центру культури, дозвілля та спорту  Юлії Михайлової та провідного спеціаліста зі спортивної та фізкультурно-масової роботи  Центру Володимира Чубари.

Підбиття підсумків поточного року (відзначення  учнів, які брали участь у змаганнях різних рівнів і показували  результати з тих чи інших видів), представлення  календарного плану спортивно-масових заходів на 2024 рік та обговорення інших питань, у рамках дії Комплексної програми розвитку освіти та спорту Колодяжненської сільської ради на 2023 – 2027 роки – тема сьогоднішньої зустрічі. Своєю чергою, Віталій Кашик та Лілія Осіпчук подякували педагогам за підготовку дітей до участі у Спартакіаді ЗЗСО-2023 серед учнівської молоді  громади,  вчергове відзначили тих, хто здобули перше і призові місця.

Адже спорт та фізична культура – це важлива галузь,  в громаді приділяється значна увага її розвитку та популяризації. Бо, як відомо, спорт – це здоров’я.