З метою попередження булінгу у шкільному середовищі...

Дата: 08.12.2023 11:10

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У рамках вищезгаданої акції за участю начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради Сергія Ілюшика, капітана поліції, інспектора сектору ювенальної превенції Ковельського районного управління поліції Тетяни Козій відбулась профілактична бесіда і відеолекторій на тему «Стоп булінг у шкільному середовищі»з  учнями Черемошненської гімназії.

Зустріч мала теоретичну і практичну складові. Під час теоретичної частини учні ознайомились з поняттям «булінг», його видами, наслідками та відповідальністю за його вчинення. Тетяна Козій розповіла про впровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу та як вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Протягом практичної частини діти виконували вправи,  націлені на формування відповідальної та безпечної поведінки, спробували зрозуміти почуття людини, яка зазнає насильства, вирішували ситуативні завдання, вступали в дискусію.