Відбулися ярмарки на підтримку ЗСУ у Скулинському та Дрозднівському ліцеях

Дата: 07.12.2023 12:14

Можна сказати уже хорошою традицією стало проведення шкільних ярмарків на підтримку Збройних Сил України, і заклади освіти нашої громади – не виняток. Користь від організації таких заходів не лише від отриманих завдяки їм коштам, які спрямовують на ЗСУ, а ще й через те, що вони дають відчуття дітям, що вони долучаються до чогось великого і благородного, роблять свій вклад у Перемогу України.

Днями відбувся шкільний ярмарок у Скулинському ліцеї, а 06 грудня пройшов благодійний захід – спортивні змагання та ярмарок, приурочені Дню Збройних Сил України,  на базі Дрозднівського ліцею.

В обох закладах освіти творчо і, певною мірою, святково підійшли до організації, а відтак, окрім безпосередньо  ярмарку,  підготували короткі тематичні виступи, спортивні естафети тощо.

Щиро дякуємо адміністраціям ліцеїв, учням, їхнім батькам, педагогам – усім, хто долучився до корисної ініціативи. Зібрані суми будуть передані для потреб ЗСУ. Наближаємо нашу Перемогу!