Запрацювало вуличне освітлення на вул. Луцькій у Колодяжному

Дата: 05.12.2023 16:15

До керівництва сільської ради надходили численні звернення від місцевих жителів і за посередництвом депутатів сільської ради про необхідність облаштування вуличного освітлення на вулиці Луцькій вздовж автошляху М-19 (міжнародного значення), тож це питання було на контролі сільського голови Віталія Кашика.

Неодноразово виконавчим комітетом сільської ради були надіслані офіційні звернення тоді ще до Служби автомобільних доріг, а нині - Служби відновлення та розвитку інфраструктури в області, періодично проводились перемовини із їх керівництвом. Адже освітленість згаданої місцевості – це, перш за все, про безпеку дорожнього руху.

І ось, нарешті, проект із облаштування вуличного освітлення на вул. Луцькій був реалізований балансоутримувачем і від учора вулиця освітлюється!