Шановні волонтери!

Дата: 05.12.2023 13:25

Вже понад 30 років у календарі свят 5 грудня позначене як Міжнародний день волонтера. Цю дату ще можна назвати професійним святом небайдужих людей, адже волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи, а бути волонтером – важлива і відповідальна місія.

В Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з 2014 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч ворогові на Сході України. Саме волонтери тоді стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою, допомагали й тепер допомагають стримувати ворога та ефективно виконувати бойові завдання, коли російський агресор прийшов на нашу землю з повномасштабною війною.

Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Впевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, ми вистоїмо! Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, благополуччя.
Ну і найголовніше - переможного миру нам усім!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик