Вітаємо переможців другого етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 25.11.2023 19:08

Нещодавно відбувся другий етап ХХІVМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Конкурсі змагалися знавці української мови учні класів закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради.

Метою конкурсів визначено забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, піднесення престижу української мови серед молоді, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні..

Найкращі результати продемонстрували:

у ХХІV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:

І місце Копанько Анна Юріївна, учениця 4 класу Волошківської гімназії (вчитель Абрамчук Олена Олексіївна);

ІІ місце Коваль Кирило Вікторович, учень 3 класу Скулинського ліцею (вчитель Кравчик Людмила Іванівна);

ІІІ місце Романюк Анна Сергіївна, учениця 10 класу Скулинського ліцею (вчитель Литвин Галина Дмитрівна).

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

ІІІ місце Романюк Катерина Федорівна, учениця 9 класу Уховецького ліцею (вчитель Алексійчук Олена Костянтинівна);

ІІІ місце Мочичук Соломія Петрівна, учениця 10 класу Колодяжненського ліцею (вчитель Шудрук Галина Юріївна).

Глибока повага педагогам-наставникам - за якісну підготовку конкурсантів, а також усім вчителям та учням закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за велику мудрість та світлу віру в кожного учня!

Колодяжненська сільська рада пишається нашими талановитими учнями, які демонструють високий рівень знань. Бажаємо й надалі плекати в серці любов до українського слова! Натхнення і творчих злетів у майбутньому!