Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 15.11.2023 19:21

Працівники культури… Це люди, які творять атмосферу, фарбують буденність яскравими барвами, несуть свято і радість, оберігають духовність. Безперечно, у представників цієї професії – непересічна місія, а відзначення на рівні держави їхнього професійного свята – засвідчення важливості культури у житті кожного із нас.
 У зв’язку із оголошеною у громаді жалобою через загибель на війні захисника, захід з нагоди професійного свята, яке відзначали 9 листопада, був перенесений на 15 листопада.

Тож  у дружньому колі зібралися представники сфери культури нашої громади у Центрі культури, дозвілля та спорту сільської ради. Привітати винуватців свята завітав сільський голова Віталій Кашик. Віталій Леонтійович подякував директорові Центру Юлії Михайловій, керівникам клубних закладів, які діють у населених пунктах краю та зрештою усім, хто не байдужий до культурного життя громади – аматорам сцени, які прикрашають своїми виступами кожен проведений  у громаді тематичний  захід. Окремих працівників було нагороджено подяками сільського голови та начальника управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради, а кожен працівник був відзначений директором Центру культури, дозвілля та спорту сільської ради.
Захід був атмосферним та інтерактивним, тож подарував присутнім чимало позитивних емоцій.
Також на святі нагородили працівників виконавчого комітету- фінансистів та бухгалтерів з нагоди Міжнародного дня бухгалтера, який відзначався нещодавно.