Завершено роботи зі встановлення модульної споруди – укриття у Любитівському ліцеї

Дата: 07.11.2023 10:15

Днями начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілія Осіпчук та інші фахівці оглянули новозведену споруду-укриття Любитівського ліцею імені Лесі Українки, аби пересвідчитися у якості виконаних підрядником - колективним підприємством «Завод залізобетонних виробів №1» -  робіт, що передбачали монтаж модульної споруди, її гідроізоляцію, внутрішні роботи з облаштування найпростішого укриття. Цей етап уже завершений.

Нині  інший підрядник здійснює земляні роботи, по завершенні яких відбудеться комісійне обстеження об’єкта, підписання відповідних актів, після чого найпростіше укриття буде введено в експлуатацію.

Варто зазначити, що наступного року розглядатиметься можливість реалізації на базі модульної споруди додаткового проекту, а саме, у сфері енергоефективності – встановлення на даху сонячних панелей.

Фото без описуФото без опису