Робочий візит сільського голови

Дата: 06.11.2023 16:35

Сьогодні сільський голова Віталій Кашик побував із робочим візитом у Скулині з метою більш детального вивчення і обговорення важливих питань із життєдіяності місцевої громади, реалізації рішень органу місцевого самоврядування.

Зокрема, із представником ТзОВ «Ідея» Сергієм Васковцем , за участі завідувача сектору містобудування та архітектури відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та екології виконавчого комітету сільської ради Яни Сущ, обговорили встановлення додаткових елементів на модульну споруду-укриття Скулинського ліцею.

Також очільник місцевої влади завітав у згаданий заклад освіти, де поспілкувався з його працівниками, учнями, оглянув навчальні приміщення.

Спільно із заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петром Оксентюком, старостою Людмилою Бойчук, архітектором, представниками дорожніх організацій оглянули проблемні ділянки доріг. Зокрема, проінспектували частину вулиці Західної, адже місцевий мешканець звернувся у сільську раду й повідомив, що через незадовільний стан дороги – її оболочення через високий рівень грунтових вод - він не може транспортом дістатися свого обійстя. Згаданий відрізок фігурує в містобудівній документації як дорога, тож сьогодні фахівці обговорювали, які заходи слід ужити, аби вирішити проблему.