Оперативно й конструктивно…

Дата: 27.10.2023 12:44

Під керівництвом секретаря сільської ради Павла Кухти, традиційно у п’ятницю, відбулася оперативна підсумкова нарада, на яку були запрошені  керівники структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради та старости населених пунктів громади.

У почерговому порядку обговорили виконання попередніх доручень сільського голови Віталія Кашика, господарські та інші робочі питання.

Також ішлося про підготовку до бюджетних слухань та чергової, 41-ої, сесії сільської ради, яка запланована на 16 листопада.

Окремо секретар сільської ради поцікавився станом робіт на об’єктах, зокрема, укриттях для закладів освіти: в управлінні гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради повідомили, що модульну споруду для укриття Любитівського ліцею вже встановили і нині здійснюють гідроізоляцію. Щодо ЗДО «Журавлик» с. Колодяжне  - нині очікують на дозвіл для початку будівельних робіт, і підрядник відразу приступатиме, а для реконструкції овочесховища в укриття у ЗДО «Ромашка» с. Кричевичі нині виготовляють проектно-кошторисну документацію.