Незабаром розпочнуться роботи зі встановлення модульної споруди – найпростішого укриття у Любитівському ліцеї

Дата: 13.10.2023 14:27

Сьогодні, 13 жовтня 2023 року, відбулася робоча зустріч сільського голови Віталія Кашика, за участі заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради Петра Оксентюка, начальника управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілії Осіпчук, директора Любитівського ліцею Віти Чуль, із представниками колективного підприємства «Завод залізобетонних виробів №1», який здійснюватиме роботу зі встановлення модульної споруди - найпростішого укриття для Любитівського ліцею.

Тож посадовці обговорили низку моментів, необхідних для того, аби виконавці найближчим часом розпочали роботу.

Відповідно до технічної специфікації, ідеться про модульну споруду для улаштування найпростішого укриття заглибленого типу, без вікон, місткістю двісті людей. Споруда повинна мати вентиляцію внутрішніх приміщень, не менше ніж двоє металевих дверей, лави для сидіння. Вона має бути забезпечена освітлювальною та розеточною мережами, гідроізоляцією стін та стелі, примикань до підлоги.

Сховище буде поділене перегородками на чотири рівнозначних зони, з передбаченими приміщеннями з біотуалетами.

Постачальник має доставити конструкцію та змонтувати її.