На оперативній нараді…

Дата: 13.10.2023 11:21

На підсумковій оперативній нараді під керівництвом сільського голови Віталія Кашика, яка відбулася сьогодні, 13 жовтня 2023 року, традиційно підбили підсумки роботи, спланували наступний робочий тиждень і завдання у подальшій діяльності виконавчого комітету сільської ради.

Про вирішення різних господарських питань  розповів заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради Петро Оксентюк, по конкретних населених пунктах прозвітували старости. Про завершення підготовки до чергової сесії, яка запланована на 19 жовтня, розповів секретар сільської ради Павло Кухта.

Посадовці-представники  кожного зі структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради, комунального підприємства окреслили проведену ними роботу щодо виконання відповідних протокольних доручень.

Між іншим, сільський голова поцікавився стадіями реалізації актуальних проектів, які втілюються відповідно до рішень обранців громади на сесіях сільської ради і закликав до оперативного вирішення проблемних питань. Наголосив на плануванні робіт із ремонту мереж вуличного освітлення, здійсненні підготовчих заходів щодо функціонування, у перспективі, централізованої системи водопостачання та водовідведення тощо.

Поміж важливого, варто згадати, що завершено підготовку до опалювального сезону, який стартує 16 жовтня.