Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівній документації

Дата: 10.10.2023 11:46

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування будівель і споруд господарського двору за межами населеного пункту с.Уховецьк на території Колодяжненської сільської ради(ОТГ) Ковельського району Волинської області»

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Колодяжненська сільська рада

Розробник містобудівної документації: ПП «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської районної державної адміністрації Волинської області від 23 серпня 2019 року  № 159

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться за межами села Уховецьк Ковельського району. За функціональним регламентом територія призначена для будівництва та обслуговування будівель іспоруд господарського двору.  Площа опрацювання детального плану території становить 3,5 га яка перебуває у комунальній власності.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

схема розташування території у планувальній структурі села;

план існуючого використання території;

проектний план;

схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали:

пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись Графічні матеріали

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я сільського  голови  за адресою: с.Колодяжне, вул. Лесі Українки 20, або на електронну пошту [email protected] до 10 листопада 2023 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

відбудуться 10 листопада 2023 року о 16.00 в приміщенні сільської ради за адресою: Ковельський район, село Колодяжне, вул.Лесі Українки, 20.