Розпочалися роботи з реконструкції овочесховища в укриття у ЗДО «Журавлик» с. Колодяжне

Дата: 05.10.2023 11:12

По завершенні всіх процедурних моментів, що стосуються виготовлення й експертизи проектно-кошторисної документації, підрядник приступив до здійснення робіт із реконструкції й переобладнання овочесховища в укриття для закладу дошкільної освіти «Журавлик» села Колодяжне.

Нагадаємо, аби забезпечити дітей можливістю відвідувати садок в одну повну зміну, у червні 2023 року на черговій сесії було прийняте рішення «Реконструкція та реставрація по переобладнанню овочесховища під  укриття в ЗДО (ясла-садок) «Журавлик» с. Колодяжне», що передбачало розширення згаданої господарської будівлі, аби площа укриття дозволила  вмістити всіх вихованців закладу одночасно.