Шановна громадо! Наші мужні  захисники і захисниці!

Дата: 01.10.2023 08:52

Сьогодні ми відзначаємо свято, значення якого в сучасній історії нашої держави важко переоцінити – День захисників та захисниць України. Частина православних вірян святкує нині Покрову Пресвятої Богородиці, а традиційно цього дня відзначаємо і День українського козацтва й річницю створення Української повстанської армії. Цей день єднає в собі тривалу історію боротьби українців за свою Державу – відчайдушну хоробрість козаків, відвагу січових стрільців, мужність вояків УПА. Тож прийміть найщиріші вітання із усіма святами та визначними датами!

Найперше, хочу звернутися до наших мужніх воїнів-захисників і захисниць – наших новітніх Героїв. Захищати Батьківщину – це не професія і навіть не покликання. Це вибір, зроблений людиною стійких переконань.

Я вдячний кожному, хто став на  захист  української землі. Ви – найміцніший щит. Наша надія, наша гордість. Захисники та захисниці України, зі святом вас! Вічні шана та пам’ять тим, хто так і не повернувся із поля бою.

Шановні жителі громади! Нехай у цей день і повсякчас наші серця будуть наповнені любов’ю до України, гордістю за її воїнів, непохитною вірою у нашу ПЕРЕМОГУ! Нехай Матір Божа оберігає наших захисників, і щоби вони якнайшвидше повернулися додому цілими й неушкодженими! Слава Україні та її Героям!

З повагою, сільський голова Віталій КашикФото без опису