Шановні працівники галузі освіти! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

Дата: 01.10.2023 08:47

Вчителі, вихователі, позашкільники, працівники закладів професійної освіти, викладачі – кожен з Вас виконує важливу місію з навчання та виховання молодих поколінь.

Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. Яке велике серце потрібно мати, щоб з року в рік щоденно віддавати його учням, і якою безмежною має бути любов до дітей…

Велика вдячність кожному з вас за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які ви повсякчас даруєте своїм вихованцям. Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжує успіх! Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Вaшi серця зiгрiває людсъка довiра і шана! Нехай Ваша праця буде поцінована суспільством і державою!

І, найголовніше, мирного неба усім нам та якнайшвидшої Перемоги!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик