Змагання з техніки пішохідного туризму

Дата: 28.09.2023 09:23

З нагоди Всесвітнього дня туризму, службою у справах дітей виконавчого комітету сільської ради були організовані змагання з техніки пішохідного туризму для учнів Любитівського ліцею імені Лесі Українки.

Такі заходи покликані популяризувати серед дітей активний відпочинок, а також, внести у дозвілля школярів щось нове і цікаве.

Отож, у результаті змагань, серед учнів старшої вікової групи (9-11 класи) І місце посіла команда дев’ятого класу, ІІ – одинадцятого класу, і ІІІ – десятого, відповідно.

Місця серед учасників молодшої вікової групи розподілилися так: І місце – команда восьмого класу, ІІ – сьомого, ІІІ – п’ятого класу.

Дякуємо організаторам за ініціативність, а  усім учасникам – за активну участь!