Швидкоспоруджувана модульна споруда для улаштування найпростішого укриття Код за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини (ДК 021:2015: 44211100-3 Модульні та переносні споруди)

Дата: 12.09.2023 15:55

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Швидкоспоруджувана модульна споруда для улаштування найпростішого укриття

Код за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини

(ДК 021:2015: 44211100-3 Модульні та переносні споруди)

Замовник: Управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Місце знаходження замовника: 45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул.Л.Українки, 20.

ЄДРПОУ: 41942148

1

Назва предмета закупівлі

Швидкоспоруджувана модульна споруда для улаштування найпростішого укриття

Код за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини

(ДК 021:2015: 44211100-3 Модульні та переносні споруди)

2

Вид процедури

Відкриті торги

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-09-11-005115-a

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. Технічні та якісні характеристики відображені в тендерній документації.

Якість, параметри та виготовлення повинні відповідати ДСТУ 9195:2022 «Швидкоспоруджувані захисні споруди цивільного захисту модульного типу»

Тип – заглиблене;

Сходи, тамбур - наявність, не рахується в площу укриття при розрахунку місткості.

Вікна – не передбачено (без вікон);

Місткість: 200 осіб;

Споруда повинна мати вентиляцію внутрішніх приміщень;

Двері -  наявність двох виходів, встановлення не менше 2 дверей (металеві), сертифіковані EI60.

Лавки для сидіння (окремо стоячі, без закріплення (для можливості переміщення/комбінування), у кількості, необхідній для одночасного перебування 200 осіб, одна лавка передбачає розміщення не менше двох осіб. Електрика (розетки, освітлення, ввідна група) – укриття не менше 20 розеток, не менше 10 вимикачів, не менше 30 ЛЕД світильників (по 1 обов’язково в тамбурах), включаючи матеріали (тощо) для повного підключення, розводки (щит розподілу, автомат № 1, № 2, розподільча коробка). Повна гідроізоляція стін та стелі укриття, примикань до підлоги – наявність .

Параметри:

• сховище на 200 осіб поділено перегородками на 4 рівнозначних зони (обладнано лавками для сидіння (повинні бути із матеріалів які дозволяють здійснювати їх санітарно-гігієнічну обробку та не містити легкозаймистих матеріалів)), освітлювальною та розеточною мережами;
  • передбачено приміщення (відокремлені перегородками) всеридині споруди для встановлення біотуалетів, біотуалет в комплекті – 4 шт;
  • таблички «вхід», «вихід» - 4 шт., в комплекті, з монтажем;
  • загальна висота (по внутрішнім замірам, основного приміщення не менше, мм): 2400
  • товщина стін не менше – 600 мм;
  • товщина стелі не менше – 400 мм;
  • облаштування підлоги/поверхні – залізобетонна плита/плити або моноліт, товщина не менше 140 мм.

В тендерній документації міститься детальний опис робіт, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт.

5

Очікувана вартість предмета закупівлі та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі складає    7 000 000,00 грн. (Сім мільйонів гривень 00коп.) з ПДВ.

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.