Відзначення Міжнародного дня миру у закладах освіти громади...

Дата: 21.09.2023 16:43

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Для нас, українців, нині це не просто слова і день в календарі, а найбільша мрія! Мрія, яка обов’язково здійсниться завдяки зусиллям наших мужніх захисників, правильним діям влади і підтримці міжнародної спільноти, чесній  роботі і глибокій вірі кожного свідомого українця, бо всі ми маємо працювати задля нашої спільної Перемоги над російським  ворогом! Задля мирного, світлого і щасливого майбутнього наших дітей.

Тож сьогодні, з вірою у нашу Перемогу, натхненно і творчо проходив, поміж навчанням,  день у закладах освіти громади у рамках відзначення Міжнародного дня миру. Тематичні флешмоби та бесіди, виготовлення листівок, плакатів та інших виробів наймолодшими вихованцями ліцеїв та гімназій – що відображено на яскравих світлинах. Нехай МИР якнайшвидше повернеться на нашу землю, але цьому, звісно ж, передуватиме наша ПЕРЕМОГА!