Інформаційний захід для школярів щодо поводження із вибухонебезпечними предметами

Дата: 21.09.2023 10:54

Через війну в Україні заміновано багато територій. Навіть, якщо на території не велися бойові дії, їх можуть спеціально замінувати для того, щоб ворог не просувався далі, або, щоби влаштувати йому пастку. Тому треба бути максимально уважними та обережними.

Памʼятайте, головне правило – НЕ ВАРТО пробувати самостійно знешкоджувати вибухівку.

Днями службою у справах дітей Колодяжненської сільської ради для учнів Скулинського ліцею та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні був проведений профілактичний захід «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами».

Діти мали можливість ознайомитись з видами вибухонебезпечних предметів, їх класифікацією та правилами поводження із ними.

Інформація служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради