ФК "Волошки" - чемпіон Ковельського району з футболу!

Дата: 18.09.2023 16:44

Цієї неділі відбувся заключний тур Чемпіонату району з футболу. ФК «Волошки» зустрілися у футбольному поєдинку із ФК «Турійськ». І хочеться акцентувати не так на черговій перемозі нашої команди (цього разу із рахунком  0:2), а на тому, що ФК «Волошки» достроково стали чемпіонами Ковельського району з футболу і, власне, вже останні два матчі відіграли у цьому статусі!

Варто зазначити, що свого часу не відбувся матч між ФК «Поворськ» та ФК «Бетон», тож цю гру, яка визначить володаря третього місця Чемпіонату, перенесли на 24 вересня.

Тож офіційне нагородження команди-переможця і призерів Чемпіонату попередньо заплановано на 30 вересня.