Вітання з професійним святом

Дата: 17.09.2023 09:23

Фото без описуЩиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску представників цих мужніх професій, людей сильних духом, котрі забезпечують надійний захист національного багатства та людського життя від вогню та стихії.

Ваша професія – це справа людей, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.
Низький уклін рятівникам, які, ризикуючи власним життям, щоденно рятують людей під ворожими обстрілами. Під час війни ми впевнилися, що ви - справжні герої!

Тож прийміть щиру вдячність за вашу нелегку працю та жертовність.
Бажаю вам подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей. Міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та витримки. Нехай мир, добробут і злагода панують у ваших оселях.

З повагою, сільський голова Віталій Кашик