Робочий візит у Любитівський округ

Дата: 13.09.2023 15:12

Сьогодні сільський голова Віталій Кашик здійснив робочу поїздку територією Любитівського старостинського округу з метою вирішення нагальних питань.

Зокрема, спочатку очільник місцевої влади разом із начальником управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілією Осіпчук, завідувачем сектору архітектури відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та екології виконавчого комітету сільської ради Яною Сущ,  старостою Дмитром Воробйом, за участі представника проектної організації відвідали Любитівський ліцей з метою визначення місця для встановлення модульної конструкції-укриття.  Після цього проект рішення про затвердження схеми розміщення модульної споруди буде поданий на розгляд сесії сільської ради.

Окрім того, посадовці провели окрему роботу щодо розробки проекту детального плану території для індивідуальної житлової забудови у с. Любитові по вулицях Лесі Українки та Кулаковського.

Насамкінець побували у селі Вороні, де спланували роботи із зрізання аварійних дерев, проінспектували стан комунальних приміщень та благоустрій.