Щирі вітання!

Дата: 09.09.2023 09:34

Шановні спортсмени, тренери, викладачі фізичного виховання у закладах освіти, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України, який відзначається щороку, у другу суботу вересня.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, ефективно працювати в команді, вміти підкорювати власний інтерес загальній меті.

Наша громада має міцні спортивні традиції. Чимало земляків домоглися високих результатів на ниві спорту. Вагомі спортивні досягнення - це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів. Саме тому робота Колодяжненської сільської ради у напрямку організації дозвілля населення, молодіжної політики, має вектор фізичної культури і спорту, адже важливо пропагувати здоровий спосіб життя і прищеплювати ці ідеї юному поколінню.

Фото без описуБажаю спортивним наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, палких уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Спортсменам зичу наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових висот!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик