Змагання з пляжного волейболу…

Дата: 07.09.2023 16:51

Фото без описуУ рамках Спартакіади Колодяжненської громади серед школярів, сьогодні, на базі дитячого табору «Оберіг», відбулися змагання з пляжного волейболу між командами ліцеїв сільської ради.

Отож, у результаті, призові і переможні місця розподілилися таким чином: серед хлопців третю сходинку посіла команда Скулинського ліцею, другу - Дрозднівського, лаври переможця дісталися представникам Кричевичівського закладу освіти; щодо дівчат, то бронза - у Колодяжненського ліцею, почесну другу сходинку посіли учениці із Дрозднів, а перемога - за представницями Любитівського ліцею.

Участь у нагородженні команд узяв сільський голова Віталій Кашик, який привітав призерів і переможців, подякував усім учасникам і їхнім наставникам, а також, користуючись нагодою, привітав їх із Днем фізичної культури і спорту, який відзначатимемо згодом, 9 вересня, та побажав наснаги, жвавого спортивного інтересу й успіхів на професійній ниві.

Призери та переможці змагань були нагороджені дипломами, кубками та медалями.