Ремонт харчоблоку Колодяжненського ліцею

Дата: 04.09.2023 16:02

Якість освітнього процесу визначається не лише рівнем знань, які отримують здобувачі освіти, а й загалом атмосферою у навчальному закладі, комфортом школярів, який значною мірою залежить від матеріально-технічної бази, інфраструктури тощо. Тому дотримання відповідних стандартів щодо останнього було одним із пріоритетів у роботі управління гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради у довоєнний час, коли ще не постала потреба забезпечення закладів освіти укриттями, на що нині спрямовується найбільше коштів. Втім, навіть у цей складний час вдалося завершити капітальний ремонт харчоблоку Колодяжненського ліцею.

Ще у 2021році після комісійного обстеження керівництвом та депутатами сільської ради, профільними фахівцями, цей об’єкт було внесено у перелік тих, які потребують негайного капітального ремонту, тож на одній із сесій було прийнято рішення про спрямування коштів із залишків освітньої субвенції у сумі 1 млн 265, 690 грн на цю потребу. Окрім того, ще 1 млн 127, 270 грн виділили із місцевого бюджету, адже обсяг необхідних будівельних робіт був чималий: це і перекриття даху, утеплення фасаду тощо. Відповідна робота розпочалася торік, і, відрадно, що цього року проект капітального ремонту харчоблоку було реалізовано повністю.

Також здійснено поточний ремонт всередині будівлі.