Шукаємо працівників!

Дата: 29.08.2023 13:41

До уваги тих, хто в пошуках роботи! Наявні вакансії спеціаліста з проектно-інвестиційної діяльності, помічника керівника - діловода комунального підприємства, бухгалтера!

Виконавчий комітет Колодяжненської сільської ради запрошує на роботу спеціаліста з проектно-інвестиційної діяльності. Вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування, володіння іноземною мовою (англійська, польська). Серед обов’язків – пошук джерел фінансування (фондів, грантодавців) для фінансування чи співфінансування проектів, написання проектів та їх супровід. За деталями звертатися за телефоном: 0669555303 або у відділ кадрів виконавчого комітету сільської ради (Колодяжне, вул. Лесі Українки, 20).

Комунальне підприємство «Тріумф» у пошуках бухгалтера, а також помічника керівника – діловода. Серед вимог до помічника керівника – діловода  - знання ПК та програми Excel, основ діловодства, комунікабельність і вміння працювати з людьми. Стосовно обох вакансій звертатися за телефоном: 0507563203