«О, мово моя, співоча душа України»

Дата: 28.08.2023 11:53

У рамках обласного літературно-мистецького онлайн-конкурсу «О, мово моя, співоча душа України» серед читачів – учнів 1-10 класів, з 20 по 25 серпня у Колодяжненській публічній бібліотеці проходив перший його етап.

До участі на місцевому рівні долучилися усі бібліотеки громади, а загалом - тринадцятеро учасників. Серед них – Нестерук Софія та Сотнічук Поліна (Черемошне), Мочичук Євангеліна (Колодяжне), Поліщук Артем (Любитів), Гаврилюк Дарія (Білашів), Рижко Михайло, Кухта Вікторія, Філонюк Олександр (Волошки), Солодуха Віталій (Дроздні), Кравчик Ангеліна (Скулин), Деркач Владислава, Кубська Мар’яна (Кричевичі), Климчук Карина (Уховецьк). Всі учасники продемонстрували зацікавленість і старанність, а окремі – мистецьку креативність.

Усім дякуємо за участь і бажаємо подальших успіхів!