На оперативній нараді…

Дата: 25.08.2023 14:50

Сьогодні сільський голова Віталій Кашик провів традиційну щотижневу нараду, на якій підбили підсумки поточної діяльності виконавчого комітету сільської ради і напрацювали план роботи на наступний тиждень і перспективу.

Конкретні завдання визначено щодо: обкошування територій комунальних установ, громадських місць, прибирання території, зрізання аварійних дерев, підготовки установ до роботи в осінньо-зимовий період, завершення підготовки закладів освіти до нового начального року, у рамках якої – організація автобусних маршрутів для довезення школярів; також – низка завдань щодо розробки детальних планів територій, робота над документацією обʼєктів комунального майна тощо.

Окремо зупинилися на підготовці до заходів культурно-просвітницького, спортивного та робочого спрямування.