Заклади освіти громади обладнано ручними системами тривожної сигналізації

Дата: 22.08.2023 16:23

Забезпечення безпеки дітей – найголовніше  в організації освітнього процесу, особливо, в умовах воєнного стану. Тож  з цією метою слід вживати додаткові заходи.

Сьогодні відбулася зустріч керівників закладів освіти громади з фахівцями, які встановили спеціальний додаток на телефони директорів закладів та надали  останнім консультації, аби вони могли оперативно оповіщати про загрозливі ситуації у закладах освіти працівників Поліції охорони, яка надає відповідні послуги з охорони.

Тривожна кнопка є спеціальним механізмом, завдяки якому можна викликати охорону. Після натискання на кнопку групі оперативного реагування надходить спеціальний тривожний сигнал. Встановлюється адреса, звідки надійшло сповіщення про можливу небезпеку, і вже протягом декількох хвилин група повинна прибути на місце інциденту.