Наслідки стихії: в окремих селах громади працює комісія з питань ТЕБ та НС сільської ради

Дата: 07.08.2023 09:33

Учорашня негода наробила шкоди в таких селах як Черемошне, Ломачанка, Уховецьк, Кричевичі. Повалені вітром дерева, пошкоджені лінії електропередач, зірвані дахові покриття будинків. Відповідно, у згаданих населених пунктах відсутнє електропостачання.

Найбільше постражади села Черемошне та Ломачанка. Зокрема, із двох будинків повністю зірвано покриття, до 50 пошкоджені частково.

З самого ранку на місці працює комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сільської ради, аби зафіксувати завдані стихією збитки. Також працюють відповідні служби над подоланням наслідків негоди.