Вітання з нагоди професійного свята

Дата: 30.07.2023 10:31

Шановні працівники торгівлі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. Від вашої майстерності, доброзичливості, уваги та чітко організованої роботи закладів торгівлі залежить настрій і самопочуття людей.

У день вашого професійного свята зичу вам міцного здоров’я та сил, мирного неба, родинного затишку і достатку, впевненості  в завтрашньому дні, успіхів і реалізації ваших планів, привітних і вдячних покупців.

І памʼятаймо: всі разом ми працюємо на благо України. Україна обов’язково переможе, і на нашу благословенну землю прийде мир!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик Фото без опису