Шановні земляки!

Дата: 28.07.2023 08:14

Сьогодні ми, українці, відзначаємо особливе свято – День Української Державності. Фундамент Державницьких традицій українців був закладений у час середньовічної держави – Київської Русі. Прийняття князем Київським Володимиром у 988 році християнства стало для України цивілізаційним вибором. Саме в день вшанування пам'яті видатного державотворця Київського князя Володимира Великого та у День Хрещення Київської Руси-України 28 липня (з наступного року - 15 липня) встановлено День Української Державності. Цього дня вшановуємо всі етапи нашого державотворення від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.

Та сьогодні імперія зла – російська федерація вкотре посягає на історичне право українців на державність, цілісність території, вибір нашого народу рухатися своїм – демократичним шляхом. Брехливо і цинічно ворог привласнює нашу історію, анексує території, веде війну проти України у підступний і злочинний спосіб, тероризує мирне населення. Але ми вистоїмо, а імперія – впаде, бо правда на нашому боці.

Тож щиро вітаю усіх вас із сьогоднішнім святом і зичу найголовнішого – якнайшвидшої Перемоги! Розквіту і процвітання нашій державі, адже український народ заслуговує на це. Слава нашим мужнім воїнам, адже нині саме вони головні сторожові Української Державності. Слава Україні!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик