Вітання з професійним святом

Дата: 27.07.2023 09:10

Шановні медичні працівники!

Цьогоріч уперше, згідно з указом Президента України, Ваше професійне свято відзначається 27 липня. Тож прийміть найщиріші вітання та слова подяки з цієї нагоди!

Ваша праця - серед найважливіших, а безмежне милосердя, висока професійність заслуговують на окрему подяку . Особливо - у цей складний для усіх нас час військової агресії росії, коли Ви, ризикуючи власним життям, рятуєте наших захисників та цивільних на передовій. Ви - наші Герої.

На працівників галузі медичного обслуговування покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Зичу  Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, здійснення мрій і задумів. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію! Ну і, найголовніше - Перемоги нашій Україні!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик