Запрошують приєднатися до Третьої штурмової бригади

Дата: 26.07.2023 10:47

Священна боротьба Україна з агресором триває і на цьому шляху найцінніший потенціал — людський. Саме воля і дух українського народу стали бронею, яка захистила нашу державу від потужної навали окупантів. Вирішальний удар, що остаточно виб’є ворога з української землі, ще попереду, а українські родини щодня знаходяться в небезпеці. Боротьба триває і саме ти можеш долучитися до звитяжної Перемоги над ворогом, показавши свою міць у бою.

Славетна Третя штурмова бригада чекає тебе у своїх лавах.

«Наші командири — азовські ветерани. Наші бійці — досвідчені та фахові військові. Ти знатимеш і вмітимеш усе, що повинен і навіть більше. Наші інструктори та міжнародні стандарти підготовки зроблять з тебе профі. А в міцному військовому побратимстві ти знайдеш своїх. Бойовий підрозділ, у якому ти знайдеш своє істинне призначення та відчуєш справжній дух побратимства. Тебе супроводжуватимуть кращі військові інструктори та досвідчені командири. З нас — бойова підготовка, повне забезпечення та західна техніка. З тебе — залізна мотивація вчитися та бажання нищити русню. Твої командири чекають на тебе».

Третя штурмова бригада забезпечує повний супровід оформлення у підрозділ, забезпечує транспорт та житло для рекрутів з регіонів. Переведення для чинних військовослужбовців ЗСУ, НГУ, ДССТ, ДПСУ. За необхідності, новобранцям у Києві буде надано житло на період проходження ВЛК.

Приходь до рекрутингових центрів Третьої штурмової бригади:

Київ, просп. Берестейський (колиш. просп. Перемоги), 83/2;

Дніпро, вул. Левка Лук'яненка (колиш. вул. Жуковського), 43а.

Вибрати бажану вакансію та заповнити вакансію можна за посиланням: ab3.army

Слідуй вищій меті. Приєднуйся!