Відбулося засідання організаційного комітету…

Дата: 25.07.2023 15:13

На 6 серпня 2023 року заплановано проведення V етнофестивалю «На гостини до Лесі», який традиційно проходить в урочищі Нечимне неподалік Скулина. Цьогоріч організатори вирішили, що захід буде благодійним – з метою збору коштів для ЗСУ.

Тож сьогодні, 25 липня, під керівництвом секретаря сільської ради Павла Кухти, за участі профільних працівників сільської ради відбулося чергове засідання організаційного комітету, на яке були запрошені представники літературно-меморіального музею Лесі Українки, лісогосподарських товариств тощо.

У рамках засідання були представлені й обговорені заходи із підготовки до етнофестивалю, його програма, низка інших організаційних моментів. Озвучено відповідальних за кожен із напрямків роботи, що стосуються підготовки і власне проведення заходу.